Quad Linhai 500

#

Linhai 500 4WD doskonale nadaje się do ciężkiej pracy w gospodarstwie domowym oraz na farmach.

Mocny i niezawodny silnik chłodzony cieczą z automatyczną  skrzynią biegów, napędem 4×4  z elektryczną blokadą dyferencjału jest dodatkowo wyposażony w niezależnie zawieszenie oraz tarcze hamulcowe we wszystkich kołach.

Posiada także aluminiowe felgi oraz sześciowarstwowe opony, elektryczną wyciągarkę 3000lbs co sprawia, że możesz mieć atrakcyjnego quada w przystępnej cenie.

Najlepszej jakości quad 500 cc ATV jakiego znajdziesz na rynku!

Jeśli szukasz quada, który pomoże Ci w pracy, nie jest drogi i dobrze wygląda, znalazłeś go! Będziesz zadzwiony funkcjali quada LINHAI 500 4WD DIFF-LOCK który odciąży Cię z codziennych obowiązków. Jest wyposażony w atrakcyjne aluminiowe felgi oraz sześcio warstwowe opony Sun-F, elektryczną wyciągarkę o sile uciągu 3000lbs. To quad o bardzo dobrym stosunku jakości i wyposażenia do ceny. W niektórych krajach ten pojazd zdobył znagrodę Quada Roku!

Nowoczesny silnik 493 ccm
Nowocześnie zaprojektowany sjednocylindrowy silnik chłodzony cieczą jest oszczędny ale potrafi także pokonać wiele przeszkód, które napotka na swojej drodze. Moc silnika przekzaywana jest na koła za pomocą automatycznej skrzyni biegów ( CVT) wykoanej przez CVTech w Kanadzie z biegami niskin, neutralnym oraz wstecz. POsiada taksze szczególnie przydatną funkcję hamowania silnikiem potrzbną na stromych zboczach.

Napęd 4×4 z przyciskiem blokady przedniego dyferencjału
Niezawodny i szybko przełączny napęd 2WD/4WD zapewnia dobrą przyczepność na każdej powierzchni. Po naciśnięciu przycisku 4WD moc silnika przenoszona jest równomiernie na wszystkie koła, co znacznie zwiększa przyczepność. A kiedy wjedziesz w teren ekstremalny możesz uruchomić elektroniiczną blokadę przedniego dyferencjału. Podczas ciężkiej pracy, podjazdów i zjazdów z góry Linhai zapewni Ci wystarczająco dużą moc zbyś bez problemy mógl pokonać każdą sytuację na szlaku

Niezawodnie podwozie
Szeroka płyta podwozia  i niski środek ciężkości zapewnia najlepsze właściwości jezdne oraz stabilność nawet w najbardziej niesfornym terenie. Niezależne zawieszenie long travel z amortyzatorami coilover oraz regulacją napięcia wstępnego sprężyny zapewnia maksymalną przyczepność w zmieniającym się terenie. Wydajne tarcze hamulcowe na wszystkich kołach zapewniają szybkie hamowanie nawet przy dużych prędkościach. A kiedy nadejdzie weekend Linhai 500 4WD zapwni Ci dużo sportowej zabawy.

Bogate wyposażenie standardowe

Pomimo konkurencyjnej ceny Linhai Linhai 500 4WD DIFF-LOCK oferuje bardzo bogate wyposażenie standardowe. Poza przełączanym napędem 4×4 lista dosatkowego wyposażenia jest długa, masywny przedni bumper, wyrazista koła aluminiowe wraz z oponami Sun-F, wyciągarkę elektryczną  o sile uciągu 3000lbs, homologowany hak holowniczy, osłony dłoni, dzinne światła LED, podwójne reflektory projekcyjne, światła tylne/ hamulca / kierunkowskazy w technologii LED oraz praktyczne sygnały dźwiękowe kierunkowskazów

Dane techniczne:

Silnik: 492,8 cm34-suwowy,1 cylinder, chłodzony cieczą

Zapłon : TCI

Max wydajność:  24 kW/6500 ot./min. (off-road)

Skrzynia: CVT (wariator) L / H / N / R

Napęd: 2WD / 4WD z blokadą dyferencjału

Zawieszenie: McPherson / podwójne wahacze

Długość x szerokość x wysokość:  2120 x 1185 x 1215 mm

Rozstaw osi: 1285 mm

Hamulce : hydrauliczne tarczowe

Opony przód/tył: AT25x8-12/AT25x10-12

Pojemność zbiornika : 12,5 L

Waga: 355kg