Rower Merida Freeawy 9300

#

Rower Merida Freeawy 9300

Rama Aluminium
WidelecAmortyzowany Suntour CR8V
NapędShimano 3×9
HamulceSzczękowe V-brake
Rozmiar kół28″

 

 

FREEWAY w sezonie 2016 zyskał nowe malowanie i zachował wszystkie istotne cechy, z których słynie od lat. Dzięki bogatemu wyposażeniu zapewnia wysoki komfort podczas wielodniowych wypraw, a także codziennych dojazdów do pracy.

Modele FREEWAY niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem polskich rowerzystów, którzy doceniają ich wszechstronność i komfort. Zarówno podczas wielodniowych wypraw, jak i codziennych dojazdów do pracy można polegać na bogatym wyposażeniu roweru gwarantującemu wygodną jazdę. Zapewniają ją m.in. przedni amortyzator, amortyzowana sztyca i regulowany wspornik kierownicy, a także szerokie opony, ergonomiczna kierownica czy miękkie siodełko. Każdy model posiada mocny bagażnik pod sakwy, stopkę, pełne błotniki oraz osłonę całej górnej części łańcucha. Dodatkowo w turystycznych modelach dostępne jest oświetlenie na dynamo w piaście.

 

Dzięki zróżnicowanej geometrii FREEWAY może być odpowiednim wyborem zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Przeznaczone dla nich wersje z obniżoną górną rurą ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z roweru, zapewniając bezpieczną i pewną jazdę. Sercem wszystkich modeli FREEWAY jest bardzo wytrzymała aluminiowa rama, która zniesie trudy długich wypraw i bez problemu podoła każdemu codziennemu wyzwaniu.

Miejska i trekkingowa linia rowerów Merida zostały zaprojektowane i są produkowane w Polsce.

a few years for a number of multi-million dollar corporations, climbing up the corporate ladder and…

Galleries